KONST / Litografier / Färglitografi 13925296
nr 1392 5296
BG Karlsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/30. Bladets mått: 60x72, yttermått inklusive ram: 73x86 cm
Bengt Göran BG Karlsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:45:08
300 kr
400 kr